Sprawdź w kilka minut czy potrzebujesz okularów!

Brak czasu? Znamy to doskonale. Niedoczas jest jedną z głównych przeszkód w regularnym wykonywaniu badań. Wychodzimy naprzeciw temu ograniczeniu i proponujemy Ci wykonanie testu online Easee.

Za pomocą oceny wzroku Easee BV sprawdzisz, czy Twoja obecna ostrość wzroku jest odpowiednia, czy też wymagana jest wizyta w salonie optycznym i wykonanie pełnego badania wzroku. Upewnisz się, czy potrzebujesz i czy nosisz właściwe okulary korekcyjne.

zaloguj się do vision care
easee_refraction

Przebieg oceny wzroku Easee online

features

Rozpocznij test

Zadamy Ci kilka pytań. Dzięki nim określimy czy kwalifikujesz się do testu.

features

Wykonaj test

Wirtualny asystent Easee przeprowadzi Cię przez ocenę wzroku. Cały proces zajmuje tylko kilka minut.

features

Natychmiastowe wyniki

I już! Otrzymasz od nas informację o tym, czy Twoja obecna ostrość wzroku jest odpowiednia, czy też potrzebujesz wizyty w salonie optycznym i wykonania pełnego badania wzroku.

Test wzroku online – czego potrzebujesz?

benefit

Telefon komórkowy
oraz komputer

benefit

Karta płatnicza
lub dowód osobisty

benefit

3 metry wolnej
przestrzeni

refraction

Badaj wzrok co roku

Twoje oczy są niezwykle ważnym narządem zmysłu. Twoja codzienność oddziałuje na ich kondycję, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, gdy coraz więcej czasu spędzasz przed ekranem. By czerpać z życia garściami niezbędne jest wyraźne widzenie, dlatego kontroluj wzrok co najmniej raz w roku.

To tylko chwila, która może poprawić jakość Twojego życia.

Za pomocą testu Easee sprawdzisz, czy Twoja obecna ostrość wzroku jest odpowiednia, czy też wymagana jest wizyta w salonie optycznym i wykonanie pełnego badania wzroku. Upewnisz się, czy potrzebujesz i czy nosisz właściwe okulary korekcyjne. To tylko chwila, która może poprawić jakość Twojego życia. Dzięki Easee możesz wykonać wstępną ocenę wzroku, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. W sposób na miarę naszych czasów. Zrób test i dowiedz się, czego potrzebujesz.

zaloguj się do vision care
refraction

Usługa badania wzroku przez Internet jest oferowana i przeprowadzana przez firmę Easee B.V. z siedzibą w Holandii. Ocena możliwości wykonania badania przez konkretną osobę dokonywana jest każdorazowo, indywidualnie przez Easee B.V., przy czym nie każda osoba może kwalifikować się do badania. Badanie dotyczy jedynie oceny wady refrakcji w celu ustalenia korekcji optycznej i nie jest kompleksowym badaniem wzroku.

Najczęściej zadawane pytania

Aby ostatecznie potwierdzić jakość testu, każdy wynik testu jest dokładnie sprawdzany przez wyszkolonego specjalistę optometrystę, dzięki czemu otrzymujesz dokładne wyniki. Ponadto technologia Easee została opracowana przy pomocy ekspertów medycznych i jest oparta na badaniach medycznych. Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet w Utrechcie ( UMC Utrecht) wykazało, że wartości korekcji można określić bardzo precyzyjnie za pomocą testu okulistycznego Easee online - nawet jeśli badanie wzroku online nie jest porównywalne z refrakcją na miejscu u optyka. Badanie wzroku jest oficjalnie klasyfikowane jako oprogramowanie medyczne, takie jak urządzenie medyczne klasy 1 CE. Ponadto, firma Easee, producent badania posiada system zarządzania jakością zgodny z normą EN ISO 13485: 2016, który uzyskał certyfikat TÜV Rheinland.
Tak, ocena wzroku online jest bezpłatna.
Do oceny wzroku kwalifikują się osoby od 16 do 45 lat*, których poprzednia wada wzroku była w przedziale:
- w okularach: od -10D do +10D z cylindrem -6D do +6D, w każdej osi
- w soczewkach: od -10D do +10D z cylindrem -6D do +6D oraz były to soczewki sferyczne lub toryczne
* Osoby w wieku 16-17 nie będą mogły skorzystać z wyników badania wzroku, w celu ustalenia korekcji optycznej online, do zakupu soczewek lub okularów korekcyjnych.
Ocena wzroku zajmuje od 15 do 30 minut.
W niektórych przypadkach tak. Jeśli chcesz sprawdzić poziom swojej korekcji dla okularów jednoogniskowych i spełniasz wymienione wymagania, możesz to zrobić z domu, korzystając z oceny wzroku online.
Tak, ocenę wzroku online można wykonać w dowolnym momencie - o ile nie odczuwasz zmęczenia oczu. Jeśli wykonujesz ocenę wzroku wieczorem, upewnij się, że pomieszczenie jest dobrze oświetlone.
Tak, jest taka możliwość. Kliknij tutaj, aby zmierzyć rozstaw swoich źrenic, korzystając z naszego poradnika.
Zalecamy ocenę wzroku co najmniej raz na dwa lata. Jeśli w międzyczasie zauważysz różnicę w widzeniu, zalecamy wykonanie testu.
Nie, wydajemy Ci wyłącznie wynik oceny wzroku. W przypadku pytań dotyczących chorób oczu, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.